Wypełnianie ubytków w posadzce betonowej - dlaczego warto, cena

Posadzki betonowe bardzo często spotkamy w zakładach przemysłowych, magazynach i tym podobnych miejscach, w których są one narażone na ciągłe działanie niekorzystnych czynników. Z tego powodu, mimo swoich świetnych właściwości, po dłuższym czasie eksploatacji na posadzkach przemysłowych zaczynają pojawiać się ubytki, które zmniejszają w znacznym stopniu ich funkcjonalność i – oczywiście – estetykę. Warto wiedzieć, że kosztowna wymiana całej nawierzchni nie jest koniecznością. Znacznie bardziej korzystną opcją jest zlecenie wypełnienia ubytków profesjonalnej firmie, takiej jak Regeneracja Posadzek, która zajmuje się takimi pracami od lat, dysponując profesjonalnymi środkami i zapleczem sprzętowym. Usługi firmy obejmują nie tylko wypełnianie ubytków, ale kompleksowy remont posadzki, dzięki któremu prezentuje się ona nienagannie.

Wypełnianie ubytków w posadzce betonowej
obrazek prezentujacy

Wypełnianie ubytków w posadzkach betonowych - dlaczego warto?

Firma Regeneracja Posadzek świadczy usługę wypełniania ubytków w posadzkach betonowych, wykorzystując metody, które wykazują się doskonałą skutecznością, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Na usługę otrzymujemy 5-letnią gwarancję, a w jej skład oprócz wypełniania ubytków może również wchodzić szlifowanie, utwardzanie chemiczne, polerowanie oraz impregnacja. Dzięki takim zabiegom podłoga nie tylko prezentuje się bardzo estetycznie, ale zyskuje ponadto ochronę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz staje się bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Regeneracja posadzki jest więc nie tylko korzystniejsza finansowo niż jej całkowita wymiana, ale pozwala ponadto znacznie przedłużyć żywotność nawierzchni i ograniczyć konieczność konserwacji, co również wiąże się ze znaczną oszczędnością.

Wypełnianie ubytków w posadzkach betonowych - cena

Regeneracja Posadzek to firma znana ze swojego profesjonalizmu, rzetelności, terminowości, a także korzystnych cen usług. Mimo że do wypełniania ubytków specjaliści wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, cennik jest uważany za bardzo atrakcyjny. Wycena dokonywana jest zawsze indywidualnie ze względu na to, że każda nawierzchnia wymaga innego zakresu i nakładu prac. Pod uwagę brane są również powierzchnia podłogi, a także oczekiwania klienta co do efektów współpracy. Warto przy tym zaznaczyć, że jakość i korzystna cena to nie jedyne atuty firmy – dzięki wiedzy, doświadczeniu i korzystaniu z najnowszych rozwiązań fachowcy są w stanie wykonać dla nas usługę nie tylko solidnie, ale również szybko. Rzadko kiedy prace w tym zakresie trwają dłużej niż 1 dzień. Jednocześnie, specjaliści pozostają elastyczni pod względem terminów i godzin świadczenia swoich usług.